Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2017

 Odsłon: 1460

     W kwietniu 2017 roku szkoła otrzymała  dla biblioteki dofinansowanie w kwocie 5 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych i lektur. Środki finansowe przekazało Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2015-2020.

     We wrześniu bibliotekarka Beata Nowak zakupiła około 130 egzemplarzy nowych, popularnych i poszukiwanych pozycji książkowych, które są już dostępne w wypożyczalni do czytania.

    Biblioteka wraz z nauczycielami realizuje różne wydarzenia promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży z wykorzystaniem zbiorów bibliotecznych. Więcej na ten temat informacji znajdziecie w zakładce BIBLIOTEKA. Źródło: Beata Nowak

2016 © Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.