Trwa ładowanie danych...

Aktualności

KIERMASZ WIELKANOCNY

 Odsłon: 1838

W naszej szkole (5 kwietnia) oraz przy Kościele św. Barbary (9 kwietnia) odbył się kiermasz wielkanocny, mający na celu wesprzeć panią Barbarę Tarasek, która uszkodziła sobie kręgosłup i porusza się na wózku inwalidzkim.

Na jarmarku można było kupić ozdoby świąteczne, zabawki, książki oraz pyszne ciasta i babeczki. Dla najmłodszych przygotowana była loteria fantowa, ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Bardzo dużo osób zaangażowało się w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom , przyjaciołom – za przyniesione rzeczy i wypieki, gimnazjalistom – za pełnienie dyżurów, księdzu proboszczowi Stanisławowi Kasztelanowi – za współpracę, wszystkim, którzy wsparli naszą akcję – za każdy grosz. Serdecznie dziękujemy!

Iwona Malinowska i Agnieszka Stolarz


2016 © Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.