Trwa ładowanie danych...

Aktualności

Dzień Ochrony Danych Osobowych w naszej szkole

 Odsłon: 1677
21 stycznia 2019 pod hasłem „Moje dane to tajemnica” zorganizowany został w naszej szkole „Dzień Ochrony Danych Osobowych”. Święto to przypada rokrocznie 28 stycznia i zostało ustanowione przez Komitet Ministrów Rady Europy dla upamiętnienia rocznicy otwarcia do podpisu Konwencji 108 Rady Europy- najstarszego aktu prawnego o zasięgu międzynarodowym, który reguluje przepisy związane z  ochroną danych osobowych.
W ramach akcji odbył się interaktywny quiz wiedzy, w którym uczestniczyli przedstawiciele klas 4- 8 SP oraz III a i III b gimnazjum. Za pomocą aplikacji quizizz dzieci i młodzież odpowiadali na pytania, weryfikowali swoją wiedzę i zapamiętywali niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu, przede wszystkim z portali społecznościowych.
Oprócz tego na korytarzu szkolnym można było zapoznać się z informacjami, jak bezpiecznie  korzystać z internetu, a także specjalnym kodeksem dobrych zachowań podczas posługiwania się nowoczesnymi technologiami.


2016 © Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.