Trwa ładowanie danych...

InstaLing

W roku szkolnym 2020/ 2021 wprowadzona została w naszej szkole innowacja pedagogiczna z języka niemieckiego i angielskiego. Przystąpiliśmy do XVI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, który odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Do Programu z języka niemieckiego dołączyły klasy 7a i 7b, a z języka angielskiego klasa 8a. Pracę uczniów koordynują p. Agnieszka Wszołek (nauczycielka języka niemieckiego) i p. Eliza Machura- Roch ( nauczycielka języka angielskiego).

Insta.Ling jest stroną WWW/ aplikacją do nauki słówek. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników. Uczestnictwo w programie Insta.Ling udostępnia zarówno uczniom, jak i nauczycielom oraz rodzicom bezpłatny dostęp do systemu.

Więcej informacji dostępnych na stronie:  https://instaling.pl/


2016 © Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.