Trwa ładowanie danych...

Samorząd Uczniowski

Wycieczka do Energylandii


Uczestnicy wycieczki

W dniu 11 czerwca 2016 grupa uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z opiekunkami: Magdaleną Cygą, Grażyną Krzysztofik i Mirosławą Briń spędziła cały dzień w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Energylandia to najnowocześniejszy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce. Na przestrzeni 26 ha znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Uczniowie mogli m.in. przejechać się Viking Roller-Coasterem, czyli ogromną kolejką górską, usiąść na Tsunami Dropie aż 40-metrowej Wieży Zrzutu, wziąć udział w wodnej bitwie na łodziach w Splash Battle oraz Apocalipto czyli ogromnej ławie, która wprowadzana jest w ruch obrotowy po okręgu i własnej osi. Tylko nieliczni śmiałkowie zasiedli w Space Boosterze w Armagedonie, gdzie przeciążenia sięgają prawie 4g. Były krzyki radości, ale równie często przerażenie. Nadwątlone siły regenerowaliśmy odwiedzając liczne punkty gastronomiczne usytuowane na terenie obiektu Energylandii.

Po obiedzie, aby nieco wyciszyć ekstremalne doznania młodzież wzięła udział w projekcji filmu w kinie 7D, która łączyła w sobie pokaz filmu trójwymiarowego zarówno z efektami dźwiękowymi jak i innymi, w które wyposażone są fotele i sala kinowa.
Wspaniała zabawa, moc przeżyć, ekstremalna rozrywka i uśmiech na twarzach - tak można określić nasz wyjazd.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dnia 23.06.2016r. w naszej szkole odbył się apel, na którym uczniowie prezentowali swoje talenty i uzdolnienia.
Na początku klasa 5 pod kierunkiem pani Katarzyny Blechinger zaprezentował‚a spektakl teatralny  pt. "Jak wyginęli królewicze?". Przedstawienie bardzo się podobało wszystkim zgromadzonym.
Następnie przedstawiciele 2a i 2b Szkoły Podstawowej wykonały taniec i wyrecytowały wiersz z okazji Dnia Ojca.
Klasa I gimnazjum przedstawiła audycję radiową, a oddział‚ "0" zaśpiewał‚ piosenkę.
Po występach wręczono nagrody za konkursy: plastyczny, sportowy, antynikotynowy oraz przyrodniczy, za naukę Puchar Dyrektora, za pracę na rzecz szkoły- Puchar Samorządu, za zbieranie surowców wtórnych- Puchar Ekologiczny oraz za stuprocentową frekwencję- ASY.  Po nagrodach pan dyrektor rozdał karty rowerowe i koszulki odblaskowe.
Był to dzień pełen wrażeń. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2017/2018

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W miesiącu wrzesień odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą szkoły została Wiktoria Zaborowska.

Zastępcy: Nikola Czajka i Amelia Kęsicka

Sekretarze: Julia Dymek i Natalia Kuch

Skarbnik: Anna Rzepecka.

Gratulujemy


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURS "Jesień w naszej szkole"


Wyniki konkursu:

4a- 19 pkt

4b- 23 pkt

5a- 26 pkt

6a- 18 pkt

2a gimn- 33 pkt

2b gimn- 30 pkt

3a gimn- 40 pkt

Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkim klasom i wychowawcom dziękujemy za udział w konkursie.

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2016 © Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.